Nieuwe versie ClubApp beschikbaar & nieuw password aanmaken voor de website

01 mei 2019


Maak een nieuw wachtwoord aan om in te loggen op onze website
HLTV Juliana heeft sinds afgelopen maandag een vernieuwd en verbeterd ledenadministratiesysteem KNLTB.Club. Voor jou als clublid brengt dit maar 1 verandering met zich mee: je moet een nieuw wachtwoord aanmaken om in te loggen op de 'Mijn Club' omgeving binnen onze website.

Je kunt dit doen op onze website via de 'wachtwoord vergeten' knop aan de hand van je bondsnummer of clublidnummer.

Download de KNLTB ClubApp (opnieuw)
Het vernieuwde KNLTB.Club betekent wel dat onze leden de KNLTB ClubApp opnieuw moeten downloaden. Inhoudelijk verandert er niks binnen de ClubApp, het is alleen nodig dat jij als lid de oude ClubApp verwijdert van je telefoon en de KNLTB ClubApp opnieuw download. Dit is nu mogelijk. Je kunt één van de twee onderstaande links gebruiken om de KNLTB ClubApp te downloaden:

App store iOS: Klik hier.
Play store Android: Klik hier.

Wij raden je zeker aan om dit te doen. De ClubApp is namelijk een perfect middel om op de hoogte te blijven van het laatste verenigingsnieuws, toernooi-informatie, competitie uitslagen/standen, de ledenlijst en nog veel meer.

Heb je de KNLTB ClubApp nog niet eerder gehad? Dan is het een mooi moment om dit snel te doen.

Tip: na installatie van de ClubApp moet je onze vereniging kiezen. Zoek dan op 'Hoorn' i.p.v. 'Juliana'!

Let op: De website en de ClubApp gebruiken hetzelfde wachtwoord!

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 229 213 777

Address

Blauwe Berg 33, 1625 NT HOORN
POST: Postbus 221, 1620 AE HOORN